
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 4 mm |
| Width | 4 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 16 |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.75 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Tin |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.465 V |
| Min Supply Voltage | 3.135 V |
| Operating Supply Current | 38 mA |
| Data Rate | 540 Mbps |
| power consumption | 125 mW |
| Number of Drivers |
Stock: 260
Distributors
pcbx
Unit Price$3.71125
Ext.Price$3.71125
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.71125 | $3.71125 |
| 10 | $2.84777 | $28.47770 |
| 25 | $2.62806 | $65.70150 |
| 50 | $2.50640 | $125.32000 |
| 100 | $2.39038 | $239.03800 |
| 300 | $2.27831 | $683.49300 |
| 500 | $2.17152 | $1085.76000 |
| 1000 | $2.10911 | $2109.11000 |
